Zapewnienie najwyższych standardów jakości wymaganych w produkcji wyrobów medycznych gwarantujących bezpieczeństwo pacjentów. Ponad siedemdziesięcioletnie doświadczenie, wykwalifikowany i zaangażowany zespół ludzi, realizujący cele stawiane pracownikom na dynamicznie zmieniającym się rynku farmaceutycznym.

O nas

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest częścią międzynarodowej korporacji Basuch Health uznanego, międzynarodowego producenta leków i wyrobów medycznych, obecnego na wszystkich najważniejszych rynkach świata. Jako nowoczesny zakład wytwórczy w Polsce jest kluczową inwestycją Bausch Health w Europie.
 
Jelfa S.A. należy do grona największych firm farmaceutycznych w kraju, dla którego głównym celem jest podnoszenie komfortu i długości życia społeczeństwa poprzez produkcję preparatów farmaceutycznych zgodnie z najlepszymi, światowymi standardami.
Wyróżnia nas ponad 70-letnie doświadczenie funkcjonowania na wymagającym i zmieniającym się rynku farmaceutycznym. Stanowimy profesjonalny, doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, który z pasją realizuje cele zawodowe, nieustannie kierując się dobrem i bezpieczeństwem odbiorców naszych produktów.
 
Jesteśmy jednym z największych polskich producentów maści, a także wiodącym producentem leków hormonalnych, kardiologicznych i preparatów witaminowych. Posiadamy w swojej ofercie preparaty o różnym przeznaczeniu, formie farmaceutycznej oraz działaniu terapeutycznym.
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
Jelfa S.A.
Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra
+48 75 64 33 100
+48 75 64 33 102
+48 75 64 33 103