Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA w Jeleniej Górze jest jednym z większych zakładów przemysłowym miasta i regionu. W swej ponad 70 letniej historii współpracowało i nadal wspiera lokalne wydarzenia związane między innymi z ochroną zdrowia, działalnością społeczną czy też po prostu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Aktualności

W JELFIE DZIAŁAMY SPOŁECZNIE

Z radością wzięliśmy udział w charytatywnym koncercie Zaczarowane Święta.
 
W trakcie koncertu finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej, wystąpili razem z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Koncert okazał się wyjątkowy, wprost niezwykły. Wokaliści, między innymi: Małgorzata Ostrowska, Izabela Trojanowska, Natalia Szroeder i Marek Kaliszuk wspaniale zaśpiewali z bardzo uzdolnionymi, niepełnosprawnymi dziećmi. Cel niezwykle szlachetny, tak jak samo wydarzenie, ponieważ dochód z tej imprezy wsparł Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 w Jeleniej Górze. Fantastyczna organizacja, piękne doznania muzyczne, świetne dzieciaki – czego chcieć więcej. Takie wydarzenia i ludzie dobrej woli budują wiarę w to, że pomoc innym, tym ciężko dotkniętym przez los, dla wielu z nas ma naprawdę sens.
 
To nie była jedna okazja do wsparcia działań na naszym terenie. W miarę możliwości Jelfa stara się wspierać lokalne inicjatywy. W 2015 roku były to między innymi:

  • Wsparcie oddziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala w Jeleniej Górze,
  • Dofinansowanie dożywiania dzieci i młodzieży z ubogich rodzin w 15 szkołach na terenie naszego Miasta,
  • Dofinansowanie wyjazdu klubu piłki ręcznej na IV Mistrzostwa Polski Masters oraz finału rozgrywek piłkarskich w 2015 roku,
  • Nagrody dla wyróżniających się uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego oraz dofinasowanie wypoczynku wakacyjnego dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin,
  • Wsparcie organizacji Cieplickiego Maratonu Ekologicznego WYBIERAM ZDROWIE,
  • Dofinansowanie corocznie organizowanej Wigilii dla osób samotnych i ubogich.

 
 
Galeria zdjęć:
 

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
Jelfa S.A.
Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra
+48 75 64 33 100
+48 75 64 33 102
+48 75 64 33 103