Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA w Jeleniej Górze jest jednym z większych zakładów przemysłowym miasta i regionu. W swej ponad 70 letniej historii współpracowało i nadal wspiera lokalne wydarzenia związane między innymi z ochroną zdrowia, działalnością społeczną czy też po prostu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Aktualności

CHĘTNIE ANGAŻUJEMY SIĘ W LOKALNE WYDARZENIA

Cieplicki Maraton Ekologiczny ma głównie na celu promocję aktywnego trybu życia, oraz dbanie o własne zdrowie, gdzie w dzisiejszych „zagonionych” czasach jest coraz trudniej zorganizować sobie wolny czas na aktywny wypoczynek. W takie szczególnie programy, promujące zdrowie i zdrowy tryb życia są bliskie „sercu” naszej firmy. W trakcie maratonu pod hasłem „Wybieram zdrowie” uczestnicy mogą między innymi skorzystać z:

  • badań: poziomu cukru, pomiar ciśnienia tętniczego, słuchu,
  • zabiegów: fala uderzeniowa (rewolucja w leczeniu bólu), Vocastimu (terapia w leczeniu zaburzeń mowy), aerozole na oczy, komputerowa analiza rozkładu sił i równowagi ciała, badanie składu i masy ciała
  • wykładu; „O czerniaku od A do Z” prowadzonym przez dr med. Roberta Malmona

 
 
2 Ogólnopolska Wystawa Znaków Graficznych
 
Od końca lat 60. w Polsce nie powstała żadna wystawa ani publikacja podejmująca próbę całościowego pokazania historii znaków graficznych oraz identyfikacji wizualnych.
 
Na wystawie zaprezentowane zostały przekrojowo polskie znaki oraz systemy komunikacji wizualnej. Ekspozycja przypomni ikoniczne projekty z lat 1945-1969, przybliży historię polskiej grafiki użytkowej, a także pozwoli skonfrontować dokonania nestorów projektowania z najnowszymi pracami z dziedziny projektowania graficznego.
 
Ekspozycja została podzielona na trzy części.
W ramach jednej z nich zaprezentowane zostały znaki / logotypy najważniejszych firm i instytucji od lat związanych z regionem. Wśród innych zacnych firm znaleźliśmy się i my z naszym znakiem.
 
Zdjęcia z wystawy:
 


 
 
Zaczarowane Święta– edycja 6
 
Laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” to osoby o wyjątkowym talencie i pogodzie ducha, które mimo niepełnosprawności spełniają swoje marzenia, pielęgnują pasję. Już po raz szósty jeleniogórzanie będą mieli okazję spędzić miło czas, a jednocześnie zamieniając się w Świętych Mikołajów, bowiem dochód z koncertu charytatywnego zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa.
 
Nasza firma z wielką przyjemnością angażuje się w pomoc przy tak wyjątkowym przedsięwzięciu. Szczególnie, iż w dotychczasowych przedsięwzięciach zebrano w sumie 100 000 złotych. Dzięki tym zbiórkom zakupiono m.in.: salę multimedialną oraz wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający dla Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa, salę doświadczania świata do zajęć terapeutycznych i rehabilitacyjnych dla Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 14 itp.
Oprócz działalności społecznej jest to również wielkie wydarzenie artystyczne. Dzieci mają szansą zaśpiewać z wielkimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Gościem tej edycji Zaczarowanych Świąt był Golec uOrkiestra.
 
Galeria zdjęć:
 

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
Jelfa S.A.
Jelenia Góra
ul. Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra
+48 75 64 33 100
+48 75 64 33 102
+48 75 64 33 103